Egutegia – Calendario

Martiaren 21an, domeka – 21 de marzo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Naldaiz-Ituarte (Lapke) aurka Uriarte-Astobieta (Usansolo) 1
  2. Nagusiak-Senior: Taberna-Aranguren (Eple) aurka Arrien-Cimadevilla (Lagun Onak-Igorre) 1
  3. Nagusiak-Senior: Salaberria-Ortiz de Urbina (Hernani) aurka Etxebarria-Bidaburu(Arkupe) 2

Martiaren 27an, zapatua – 27 de marzo, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Etxeberria-Olaiz (Oiarpe) aurka Iruretagoiena-Ziarsolo (Adiskide) 2
  2. Nagusiak-Senior: I.Prieto-Escamez (Lagun Onak-Atxarte) aurka Etxabe-Zalakain (Oiarpe) 3
  3. Nagusiak-Senior: Viana-Zuloaga (Beloki-Ataun) aurka Aristi-M-Garmendia (Gure Txeru-Lapke) 4

Martiaren 28n, domeka – 28 de marzo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Eizaguirre-Alonso (Abantzu) aurka Murillo-Bullon (Igorre-Lagun Onak) 3
  2. Nagusiak-Senior: Izeta-Olano (Lapke) aurka Etxeita-Gomez (Joko Alai) 5
  3. Nagusiak-Senior: Gurruchaga-xxxx (Lapke) aurka Diaz de Gereñu-Eulate (Txukun Lakua) 6

Apirilaren 3an, zapatua – 3 de abril, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Bilbao-Alcantara (Kurene-Zumaia) aurka Usabiaga-Goikoetxea (Murumendi-Ataun) 4
  2. Nagusiak-Senior: Amiama-Uribe (Hartzak) aurka Etxezarreta-Arrate (Gazteleku) 7
  3. Nagusiak-Senior: Ugalde anaiak (Oiarpe) aurka Estrada-San Sebastian (Usansolo) 8

Apirilaren 4an, domeka – 4 de abril, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Elorz-Sanz (Adiskide) aurka Aranbarri-Garcia (Azkoitia-Lapke) 5
  2. Nagusiak-Senior: Okamika-Loidi (Lea Ibarra-Ataun) aurka 1. partidaren irabazlea 9
  3. Nagusiak-Senior: Gelis-Odriozola (Abantzu) aurka 2. partidaren irabazlea 10

Apirilaren 10ean, zapatua – 10 de abril, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Olaizola-Orbegozo (Añorga) aurka Azkona-Sanchez (Usansolo) 6
  2. Nagusiak-Senior: Gutiérrez-Kortabarria (San Cosme-TitinIII) aurka 3. partidaren irabazlea 11
  3. Nagusiak-Senior: Orbegozo-Oliden (Añorga) aurka 4. partidaren irabazlea 12

Apirilaren 11an, domeka – 11 de abril, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Barandika-Allende (Danok Lagunak) aurka Iriarte-Iriarte (Oiarpe) 7
  2. Nagusiak-Senior: Olaguenaga-Barbara (Olgetan) aurka 5. partidaren irabazlea 13
  3. Nagusiak-Senior: Goikoetxea-Fullaondo (Danak Bat) aurka 6. partidaren irabazlea 14

Apirilaren 17an, zapatua – 17 de abril, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Olano-Labaka (Murumendi-Ilunpe) aurka Portillo-Perez (Danok Lagunak) 8
  2. Nagusiak-Senior: Urigoitia-Emaldi (Joko Alai) aurka 7. partidaren irabazlea 15
  3. Nagusiak-Senior: X.Beitia-Arrizabalaga (Lea Ibarra) aurka 8. partidaren irabazlea 16

Apirilaren 18an, domeka – 18 de abril, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Perurena-Albeniz (Tolosa Aurrera) aurka 1. partidaren irabazlea 9
  2. Nagusiak-Senior: Ja.Altuzarra-Arandia (Ezcaray) aurka 9. partidaren irabazlea 17
  3. Nagusiak-Senior: Eguren-Erle (Lapke) aurka 10. partidaren irabazlea 18

Apirilaren 24an, zapatua – 24 de abril, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Pascual-xxxx (Zaldua) aurka 2. partidaren irabazlea 10
  2. Nagusiak-Senior: Hormaetxe-Morgaetxebarria (Lezama-Lagun Onak) aurka 11. partidaren irabazlea 19
  3. Nagusiak-Senior: A.Garcia-Ja.Altuzarra (Najerino-Ezcaray) aurka 12. partidaren irabazlea 20

Apirilaren 25ean, domeka – 25 de abril, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Zubizarreta-Telleria (Lapke) aurka 3. partidaren irabazlea 11
  2. Nagusiak-Senior: Varela-Arrese (Lemoa) aurka 13. partidaren irabazlea 21
  3. Nagusiak-Senior: Alonso-Resano (Herriaren-Legutio) aurka 14. partidaren irabazlea 22

Maiatzaren 1ean, zapatua – 1 de mayo, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Iriarte-Lazkoz (Larraun-Oberena) aurka 4. partidaren irabazlea 12
  2. Nagusiak-Senior: Urmeneta-Odriozola (Eple) aurka 17. partidaren irabazlea 23
  3. Nagusiak-Senior: Tellitu-Bilbao (Izarra) aurka 16. partidaren irabazlea 24

Maiatzaren 2an, domeka – 2 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Iribarria II-Loza (Lapke-Barberito I) aurka 5. partidaren irabazlea 13
  2. Nagusiak-Senior: Jamar-Cordon (Oberena) aurka 15. partidaren irabazlea 25
  3. Nagusiak-Senior: Oscoz-Aguirre (Oberena) aurka 18. partidaren irabazlea 26

Maiatzaren 8an, zapatua – 8 de mayo, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ariznabarreta-Arroita (Adiskide) aurka 6. partidaren irabazlea 14
  2. Nagusiak-Senior: A.Juaristi-J.Juaristi (Azkoitia) aurka 19. partidaren irabazlea 27
  3. Nagusiak-Senior: Landaluze-Iriarte (Amurrio) aurka 20. partidaren irabazlea 28

Maiatzaren 9an, domeka – 9 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: I.Egiguren-Elosegi (Ilunpe) aurka 7. partidaren irabazlea 15
  2. Nagusiak-Senior: A.Egiguren-Salegi (Ilunpe) aurka 21. partidaren irabazlea 29
  3. Nagusiak-Senior: Yaniz-Gamboa (Oberena) aurka 22. partidaren irabazlea 30

Maiatzaren 15ean, zapatua – 15 de mayo, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ibarra-Murillo (Oberena) aurka 8. partidaren irabazlea 16
  2. Nagusiak-Senior: Larrañaga-A.Garmendia (Lapke) aurka 23. partidaren irabazlea 31
  3. Nagusiak-Senior: Txoperena-Santamaria (Oberena) aurka 24. partidaren irabazlea 32

Maiatzaren 16an, domeka – 16 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: A.Lara-Petite II (Uruñuela-Barberito I) aurka 9. partidaren irabazlea 17
  2. Nagusiak-Senior: Igoa-Cuairan (Oberena) aurka 25. partidaren irabazlea 33
  3. Nagusiak-Senior: Cortazar-Vega (Danok Lagunak) aurka 26. partidaren irabazlea 34

Maiatzaren 22an, zapatua – 22 de mayo, sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Mikelarena-Gorrotxategi (Ulzama)) aurka 11. partidaren irabazlea 18
  2. Nagusiak-Senior: Iriarte-Gaskue (Ulzama) aurka 27. partidaren irabazlea 35
  3. Nagusiak-Senior: Astiz-Gurrea (Ulzama-Larraun) aurka 29. partidaren irabazlea 37

Maiatzaren 23an, domeka – 23 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Enbeita-Beitia (Lea Ibarra-Joko Alai) aurka 10. partidaren irabazlea 19
  2. Nagusiak-Senior: Etxaniz-Gartzia (Bergara) aurka 28. partidaren irabazlea 36
  3. Nagusiak-Senior: Fernandez-Sánchez (San Cosme) aurka 30. partidaren irabazlea 38

Maiatzaren 29an, domeka – 29 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Uitzi-Etxarri (Hernani) aurka 12. partidaren irabazlea 20
  2. Nagusiak-Senior: Carregal-Madariaga (Adiskide-Artza) aurka 31. partidaren irabazlea 39
  3. Nagusiak-Senior: Aurrekoetxea-Lazkano (Lemoa) aurka 32. partidaren irabazlea 40

Maiatzaren 30ean, domeka – 30 de mayo, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Rekalde-Arbaiza (Txumuluxueta-Olgetan) aurka 13. partidaren irabazlea 21
  2. Nagusiak-Senior: Ruiz de Larramendi-Uranga (Lapke) aurka 33. partidaren irabazlea 41
  3. Nagusiak-Senior: Mediavilla-Matute IV (Club Pelota22) aurka 34. partidaren irabazlea 42

Ekainaren 5ean, zapatua – 5 de junio sábado
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ibarloza-Iztueta (Markina-Tolosa Aurrera) aurka 14. partidaren irabazlea 22
  2. Nagusiak-Senior: Aguirremalloa-Ibarloza (Markina) aurka 35. partidaren irabazlea 43
  3. Nagusiak-Senior: Uribe-Markaida (Txukun Lakua) aurka 36. partidaren irabazlea 44

Ekainaren 6an, domeka – 6 de junio domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Artaraz-Bernaola (Joko Alai-Lea Ibarra) aurka 15. partidaren irabazlea 23
  2. Nagusiak-Senior: Ortega-Jo.Altuzarra (Pelota22-Ezcaray) aurka 37. partidaren irabazlea 45
  3. Nagusiak-Senior: Aurtenetxe-Bilbao (Lezama) aurka 38. partidaren irabazlea 46

Ekainaren 13an, domeka – 13 de junio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Olaizola-Eskuza (Aramaio-Herriaren) aurka 16. partidaren irabazlea 24
  2. Nagusiak-Senior: 39. partidaren irabazlea aurka 40. partidaren irabazlea 47
  3. Nagusiak-Senior: 41. partidaren irabazlea aurka 42. partidaren irabazlea 48

Ekainaren 20ean, domeka – 20 de junio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: 17. partidaren irabazlea aurka 18. partidaren irabazlea 25
  2. Gazteak-Juveniles: 19. partidaren irabazlea aurka 20. partidaren irabazlea 26
  3. Gazteak-Juveniles: 21. partidaren irabazlea aurka 22. partidaren irabazlea 27

Ekainaren 27an, domeka – 27 de junio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: 23. partidaren irabazlea aurka 24. partidaren irabazlea 28
  2. Nagusiak-Senior: 43. partidaren irabazlea aurka 44. partidaren irabazlea 49
  3. Nagusiak-Senior: 45. partidaren irabazlea aurka 46. partidaren irabazlea 50

Uztailaren 4an, domeka – 4 de julio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: 25. partidaren irabazlea aurka 26. partidaren irabazlea 29
  2. Nagusiak-Senior: 47. partidaren irabazlea aurka 48. partidaren irabazlea 51

Uztailaren 11an, domeka – 11 de julio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: 27. partidaren irabazlea aurka 28. partidaren irabazlea 30
  2. Nagusiak-Senior: 49. partidaren irabazlea aurka 50. partidaren irabazlea 52

Uztailaren 18an, domeka – 18 de julio, domingo
10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: 29. partidaren irabazlea aurka 30. partidaren irabazlea
  2. Nagusiak-Senior: 51. partidaren irabazlea aurka 52. partidaren irabazlea