Egutegia 23-24

 

Partiduen egutegia / Calendario de partidos

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Saratxu-Gil (Lezamako PK-CP Bidebieta) aurka Igoa-Ormaetxea (Lazkaoko PKE) 0522  
  2. Gazteak-Juveniles: Etxaniz-Juaristi (Azkoitiko Oteiza PKE) aurka Zenigaoinandia-Iturbe (Zaldua PE) 2205  
  3. Nagusiak-Senior: Elorriaga-Uzkudun (Danak Bat PA-Lazkaoko PKE) aurka Azkona-Bercedo (Usansolo EPT-CP Bidebieta) 2211 

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Gomez-Olazabalaga (Upo Mendi-Txumuluxueta PE) aurka Barrena-Madinagoitia (Aloña Mendi KE) 1022
  2. Nagusiak-Senior: Marín-Zarraga (Adiskide PE-Lezamako PK) aurka Ugarte-Loiti (Aloña Mendi KE) 0422
  3. Nagusiak-Senior: Kareaga-Etxebarria (Lea Ibarra PE-CP Durango) aurka Biain-Tatiegi (Aloña Mendi KE) 2217

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ritu-Ormazabal (Txukun Lakua) aurka Lopez-Cortazar (SP Danok Lagunak) 2214
  2. Nagusiak-Senior: Amiama-Cimadevilla (CPV Hartzak-Lagun Onak PE) aurka Conde-Bergua (Eibar KE-Lagunak PE) 2209
  3. Nagusiak-Senior: Tellitu-Verde (Orma Bi-Gallarta P) aurka Zugasti-Otermin (Aretxabaleta KE-Bergara KE) 1122 

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Alvarez-Egilior (Markina EPT-Joko Alai) aurka Aspiazu-Labaka (Ilunpe KE) 2208
  2. Nagusiak-Senior: Armaolea-Telleria (Lazkaoko PKE) aurka Mardaraz-Urrutikoetxea (Upo Mendi) 2205
  3. Nagusiak-Senior: Cabello-Astobieta (Lezamako PK) aurka Gorostidi-Goiburu (Zazpi Iturri-Lazkaoko PKE) 0722

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Unanue-Lizarralde (Abantzu PK) aurka Lopez-Perea (Arkupe Sustabiz KE) 1922
  2. Nagusiak-Senior: Llorente-Otazua (CP Najerino-Danak Bat PA) aurka Barandika-Bilbao (Lezamako PK) 1522
  3. Nagusiak-Senior: Bikandi-Alonso (Iurretako Olaburu-Lagun Onak PE) aurka Etxaniz-Juaristi (Azkoitiko Oteiza PKE) 2212

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Olaizola-Uria (Abantzu PK) aurka Ugalde-Atutxa (Arkupe Sustabiz KE-Iurretako Olaburu) 2215
  2. Emakumea-Femenino: Elorza-Monge (Lagun Artea) aurka Bedia-Basauri (Lagun Artea) 1922
  3. Nagusiak-Senior: Sasiain-Olaiz (Abantzu PK-Oiarpe KE) aurka Amiama-Cimadevilla (CPV Hartzak-Lagun Onak PE) 2213

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Reinaldo-Manterola (Herriaren PE) aurka Lizarazu-Azpeitia (Eple KKE-CD Hernani) 1122
  2. Nagusiak-Senior: Iruretagoiena-Ziarsolo (Adiskide PE-Lagun Onak PE) aurka Zugasti-Otermin (Aretxabaleta KE-Bergara KE) 1022
  3. Nagusiak-Senior: Beaskoetxea-Elorz (Orozko Olgetan EPKE-Upo Mendi) aurka Kareaga-Etxebarria (Lea Ibarra PE-CP Durango) 2209

 

10:30ean – 10:30h

  1. Emakumea-Femenino: Aparizio-Bernal (CP Bidebieta) aurka Zumeta-Martinez (Behar Zana S.D.) 2216
  2. Gazteak-Juveniles: Goñi-Lasa (Oiarpe KE) aurka Lopez-Revuelta (CP Najerino) 2205
  3. Nagusiak-Senior: I. Bilbao-Arroita (Kurene Sopela-Ataun KE) aurka Ugarte-Loiti (Aloña Mendi KE) 2205

 

10:30ean – 10:30h

  1. Nagusiak-Senior: Ibarrondo-Serrano (CP Bidebieta) aurka Urlezaga-Uzkudun (Danak Bat PA-Lazkaoko PKE) 0722
  2. Gazteak-Juveniles: Palacio-Moto (Txukun Lakua) aurka Igoa-Ormaetxea (Lazkaoko PKE) 1722
  3. Gazteak-Juveniles: Bidezabal-Segurola (Gazteleku CJ) aurka Alvarez-Egilior (Markina EPT-Joko Alai) 2201

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Rekalde-Meabe (Txumuluxueta PK) aurka Barrena-Madinagoitia (Aloña Mendi KE) 2207
  2. Nagusiak-Senior: Chiapuso-Ortiz de Urbina (Eple KKE) aurka Barandika-I. Bilbao (Lezamako PK) 2213
  3. Nagusiak-Senior: Legorburu-Sainz (Adiskide PE) aurka Armaolea-Telleria (Lazkaoko PKE) EA22

 

10:30ean – 10:30h

  1. Emakumea-Femenino: Aparizio-Bernal (CP Bidebieta) aurka Elorza-Monge (Lagun Artea) 0822
  2. Nagusiak-Senior: O. Larrañaga-Elosegi (Ilunpe KE) aurka Zugasti-Otermin (Aretxabaleta KE-Bergara KE) 2213
  3. Nagusiak-Senior: Lacabe-Redin (CD Oberena) aurka Gorostidi-Goiburu (Zazpi Iturri-Lazkaoko PKE) 2215

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Zabaleta-Figueroa (San Francisco Javier) aurka Lopez-Perea (Arkupe Sustabiz KE) 2209
  2. Nagusiak-Senior: Arambarri-Juaristi (Azkoitiko Oteiza PKE) aurka Urlezaga-Uzkudun (Danak Bat PA-Lazkaoko PKE) 2206
  3. Nagusiak-Senior: Iraeta-U. Egiguren (Aurrera Tolosa-Ilunpe KE) aurka Beaskoetxea-Elorz (Orozko Olgetan EPKE-Upo Mendi) EA22

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Aldazabal-Egaña (Azkoitiko Oteiza PKE) aurka Ritu-Ormazabal (Txukun Lakua) 2212
  2. Nagusiak-Senior: Ruiz-Álvarez de Eulate (Txukun Lakua) aurka Mardaraz-Arroita (Upo Mendi-Ataun KE) 1122
  3. Nagusiak-Senior: Urigoitia-Emaldi (Lemoako EPT) aurka Sasiain-Olaiz (Abantzu PK-Oiarpe KE) 2221

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Otaegi-Salinas (Ilunpe Ke-CP Jarrero) aurka Olaizola-Uria (Abantzu PK) 2215
  2. Nagusiak-Senior: A. Egiguren-U. Eguiguren (Ilunpe KE) aurka Beaskoetxea-Elorz (Orozko Olgetan EPKE-Upo Mendi) 1222
  3. Nagusiak-Senior: Elizalde-Oscoz (CD Oberena) aurka Bikandi-Alonso (Iurretako Olaburu-Lagun Onak PE) 2217

 

10:15ean – 10:15h

  1. Gazteak-Juveniles: Egurrola-Calvo (Markina EPT) aurka Igoa-Ormaetxea (Lazkaoko PKE) 2205
  2. Gazteak-Juveniles: Torralba-Diaz (Lagun Onak PE) aurka Lizarazu-Azpeitia (Eple KKE-CD Hernani) 1622
  3. Nagusiak-Senior: Cortazar-Pujana (Danok Lagunak-Markina EPT) aurka Lacabe-Redin (CD Oberena) 2207
  4. Nagusiak-Senior: Etxegibel-Sainz (Lagun Artea-Adiskide PE) aurka Gorostidi-Ortiz de Urbina (Zazpi Iturri-Eple KKE) 2210

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Oregi-Bereziartua (Lagun Onak PE) aurka Rekalde-Meabe (Txumuluxueta PK) 1622
  2. Nagusiak-Senior: Olaguenaga-Pagazaurtundua (Orozko Olgetan EPKE) aurka Armaolea-Telleria (Lazkaoko PKE) 2122
  3. Nagusiak-Senior: Aurtenetxe-Bilbao (Lezamako PK) aurka O. Larrañaga-Elosegi (Ilunpe KE) 1122

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Izagirre-Lacalle (Lazkaoko PKE-CP Najerino) aurka Bidezabal-Segurola (Gazteleku CJ) 22EA
  2. Nagusiak-Senior: Uriarte-Leonet (Lezamako PK-Oiarpe KE) aurka Amiama-Elorz (CPV Hartzak-Upo Mendi) 1822
  3. Nagusiak-Senior: Iglesias-Busket (Upo Mendi-Lezamako PK) aurka Mardaraz-Arroita (Upo Mendi-Ataun KE) EA22

 

10:15ean – 10:15h

  1. Gazteak-Juveniles: Tolosa-Castro (Aurrera Tolosa) aurka Goñi-Lasa (OIarpe KE) 2211
  2. Gazteak-Juveniles: Olaiz-Legarreta (Oiarpe KE-CD Hernani) aurka Aldazabal-Egaña (Azkoitiko Oteiza PKE) 2219
  3. Nagusiak-Senior: Eguren-Bernaola (Izarra PE-Lea Ibarra) aurka Arambarri-Juaristi (Azkoitiko Oteiza PKE) 1622
  4. Nagusiak-Senior: Ituarte-Azkarraga (Lazkaoko PKE) aurka Elizalde-Oscoz (CD Oberena) 1922

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ramirez-Elorz (Kurene Sopela-Upo Mendi) aurka Otaegi-Salinas (Ilunpe KE-CP Jarrero) 2207
  2. Nagusiak-Senior: Mediavilla-Matute IV (Club Pelota 22) aurka Urigoitia-Emaldi (Lemoako EPT) 1322
  3. Nagusiak-Senior: Rekalde-Bullon (Txumuluxueta PK-Lagun Onak PE) aurka O. Larrañaga-Elosegi (Ilunpe KE) 2209

 

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles: Murua-Iturrioz (Intxurre PE) aurka Zabaleta-Figueroa (San Francisco Javier) 2122
  2. Nagusiak-Senior: Etxaniz-Garcia (Bergara KE-Tolosa Aurrera) aurka Cortazar-Pujana (SP Danok Lagunak-Markina EPT) 1122

 

10:30ean – 10:30h

  1. Nagusiak-Senior: Rekalde-Meabe (Txumuluxeta PK) aurka Tolosa-Castro (Aurrera Tolosa) 2209
  2. Nagusiak-Senior: Enbeita-Arrizabalaga (Lea Ibarra)  aurka Armaolea-Telleria (Lazkaoko PKE) 0922
  3. Nagusiak-Senior: Orbegozo-Erle (Ospele KK-Lazkaoko PKE) aurka Arambarri-Juaristi (Azkoitiko Oteiza PKE) 1122

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Cestau-Apeztegia II (Behar Zana SD-CD Oberena) aurka Lizarazu-Azpeitia (Eple KKE-CD Hernani)
  2. Nagusiak-Senior: Aurrekoetxea-Lazkano (Lemoako EPT) aurka Mardaraz-Arroita (Upo Mendi-Ataun KE)
  3. Nagusiak-Senior: Okamika-Uriondo (Lea Ibarra) aurka Urigoitia-Emaldi (Lemoako EPT)

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Egurrola-Calvo (Markina EPT) aurka Olaiz-Legarreta (Oiarpe KE-CD Hernani)
  2. Nagusiak-Senior: Riol-M. Aranguren (Izarra PE-Eple KKE) aurka Elizalde-Urruzola (CD Oberena-Behar Zana SD)
  3. Nagusiak-Senior: Rekalde-Bullon (Txumuluxueta PK-Lagun Onak PE) aurka Cortazar-Pujana (SP Danok Lagunak-Markina EPT)

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  2. Nagusiak-Senior: Etxeita-Arrien (Joko Alai-Lagun Onak PE) aurka Etxegibel-Sainz (Lagun Artea-Adiskide PE)
  3. Nagusiak-Senior: Karregal-Barturen (Adiskide PE-Izarra PE) aurka Amiama-Elorz (CPV Hartzak-Upo Mendi)

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  2. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Emakumeak-Femenino: xxxx aurka xxxx
  2. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Emakumeak-Femenino: xxxx aurka xxxx
  2. Gazteak-Juveniles: xxxx aurka xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx aurka xxxx