Egutegia-Calendario 2022-2023

Partiduen egutegia / Calendario de partidos

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Saratxu-Galan (Lezamako PK-Upo Mendi) aurka Aldazabal-Juaristi (Azkoitiko Oteiza0722
  2. Gazteak-Juveniles: Ziarsolo-Ortiz (Lemoako EPT-Lezamako PK) aurka Armaolea-Bergua (Zazpi Iturri-Lagunak Elgoibar)  0322
  3. Nagusiak-Senior: Orue-I. Bilbao (Usansolo EPT-Lezamako PK) aurka Sasiain-Alcantara (Abantzu PK-Zumaiko PE) 1222

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ugalde-Iturbe (Arkupe PT-Zaldua PE) aurka Kareaga-Etxeberria (Lea Ibarra PE-CP Durango) 0922
  2. Nagusiak-Senior: Cortazar-Vega (SP Danok Lagunak) aurka Inoriza-Arrizabalaga (Artza PE-Lea Ibarra PE) 2214
  3. Nagusiak-Senior: Iglesias-Arandia (Upo Mendi-Izarra PE) aurka Ariznabarreta-Sainz (Adiskide PE) 2220

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Goñi-Anduaga (Mundarro KE-Ataun KE) aurka Zenigaonandia-De La Torre (Adiskide PE-SP Danok Lagunak) 2212
  2. Nagusiak-Senior: Urlezaga-Fullaondo (Danak Bat PA) aurka Zarraga-Sobron (Lezamako PK-CP Bidebieta) 2209
  3. Nagusiak-Senior: Urresti-Ibarrondo (Danak Bat PA-Adiskide PE) aurka Cabello-Astobieta (Lezamako PK-Usansolo EPT) 2202

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Oliden-Otazua (Lazkaoko PKE-Danak Bat PA) aurka Ereño-Marin (Adiskide PE) 0922
  2. Gazteak-Juveniles: Olaizola-Agirre (Zumaiko PE-Abantzu PK) aurka Ruiz-Olave (Txukun Lakua-CP Barberito I) 1122
  3. Nagusiak-Senior: X. Beitia-Arrien (Lea Ibarra PE-Lagun Onak PE) aurka Etxegarai-Sainz (Lazkaoko PKE-Adiskide PE) 22EA

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Ramirez-Bereziartua (Kurene-Lagun Onak PE) aurka Aldea-Kareaga (Iurretako Olaburu PT-Lea Ibarra PE) 2206
  2. Nagusiak-Senior: Bilbao-Emaldi (Kurene-Joko Alai) aurka Galartza-Lazkano (Larraun PE-Lemoako EPT) 2213

 

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles: Oregi-Alonso (Lagun Onak PE) aurka Reinaldo-Manterola (Herriaren PE) 2208
  2. Nagusiak-Senior: Arandia-Pagazaurtundua (Mandoia ZPK-Olgetan EPKE) aurka Alonso-Amondo (Herriaren PE) 2213

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Bikandi-Calvo (Iurretako Olaburu PT-Markina EPT) aurka Ereño-Marin (Adiskide PE) 2202
  2. Nagusiak-Senior: Atutxa-Bernaola (Iurretako Olaburu PT-Lea Ibarra PE) aurka Beaskoetxea-Arandia (Olgetan EPKE-Izarra PE) 2217
  3. Nagusiak-Senior: Ibarloza-Aspiazu (Markina EPT) aurka Urresti-Ibarrondo (Danak Bat PA-Adiskide PE) 0622

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Etxaniz-Egaña (Azkoitiko Oteiza) aurka Kareaga-Etxebarria (Lea Ibarra PE-CP Durango) 2205
  2. Nagusiak-Senior: Ilarregi-Apeztegia (CD Oberena) aurka Urlezaga-Fullaondo (Danak Bat PA) 2202
  3. Nagusiak-Senior: Etxaniz-Gartzia (Bergara KE) aurka Bilbao-Emaldi (Kurene-Joko Alai) 2211

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Bidezabal-Ezama (Ilunpe KE) aurka Aldazabal-Juaristi (Azkoitiko Oteiza) 2210
  2. Nagusiak-Senior: A. Egiguren-Elosegi (Ilunpe KE) aurka X. Beitia-Arrien (Lea Ibarra PE-Lagun Onak PE) 1622

 

10:30ean – 10:30h

  1. Nagusiak-Senior: Urigoitia-Azkarraga (Joko Alai-Lazkaoko PKE) aurka Arandia-Pagazaurtundua (Mandoia ZPK-Olgetan EPKE) 2210
  2. Nagusiak-Senior: Garay-E.Bilbao (Artza PE-Lezamako PK) aurka Sasiain-Alcantara (Abantzu PK-Zumaiako PE) 2210

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Cestau-Iturrioz (Gazteleku CJ-Intxurre KKE) aurka Armaolea-Bergua (Zazpi Iturri-Lagunak Elgoibar) 2219
  2. Gazteak-Juveniles: Kerejeta-Otazua (Lazkaoko PKE-Danak Bat PA) aurka Ruiz-Olave (Txukun Lakua-CP Barberito I) 1122

 

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles: Palacios-Sotil (Txukun Lakua-Larraun) aurka Goñi-Anduaga (Mundarro-Ataun KE) xxxx
  2. Nagusiak-Senior: Etxegibel-Izurieta (Lagun Artea) aurka I. Bilbao-Bernaola (Kurene-Lea Ibarra PE) xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: Campo-Nicolas (CP Barberito I-CP Titin III) aurka Ramirez-Bereziartua (Kurene-Lagun Onak PE) xxxx
  2. Gazteak-Juveniles: Iglesias-Busket (Upo Mendi-Lezamako PK) aurka Oregi-Alonso (Lagun Onak PE) xxxx
  3. Nagusiak-Senior: Diaz de Gereñu-Ramos (Txukun Lakua) aurka Ilarregi-Apeztegia (CD Oberena) xxxx

 

11:00etan – 11:00h

  1. Nagusiak-Senior: Cortazar-Vega (SP Danok Lagunak) aurka I. Amiano-M. Etxeberria (Aurrera Tolosa) xxxx
  2. Nagusiak-Senior: Uribe-Markaida (Txukun Lakua) aurka X. Beitia-Arrien (Lea Ibarra PE-Lagun Onak PE) xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles:xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

FINAL-LAURDENAK / CUARTOS de FINAL

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

10:30ean – 10:30h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles:xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  3. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

FINALERDIAK / SEMIFINALES

11:00etan – 11:00h

  1. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior:xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx

 

FINALAK / FINALES

11:00etan – 11:00h

  1. Gazteak-Juveniles: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx
  2. Nagusiak-Senior: xxxx-xxxx aurka xxxx-xxxx xxxx